Besplatni alat za izradu web stranica. Neograničeno skladištenje. Neograničene web stranice
Napravite novu web stranicu

Što mi radimo?

Djelatnosti Kluba su promicanje, razvoj i unaprjeđenje rukometnog sporta u Buzetu i Istarskoj županiji, uz naglasak na poticanje razvoja zdravog načina života i poštivanje pozitivnih ljudskih vrijednosti u okviru obavljanja temeljne djelatnosti – rukometnog sporta, poduke i treninga djece, mladeži, te ostalih članova i skupina uz sudjelovanje u sportskim natjecanjima.

Ciljevi

Klub je osnovan s ciljem promicanja, razvitka i unapređenja rukometnog sporta, kao i s ciljem zaštite i promicanja drugih zajedničkih interesa, životnih vrijednosti, uvjerenja i sličnih ciljeva poput zaštite zdravlja, ljudskih prava i sloboda, tolerancije i dr.